ogłoszenia Łańcut

Sponsorowane artykuły biznesowe

Sklep z obuwiem w Łańcucie

Lokalny sklep z obuwiem rozszerza sprzedaż przez internet. Sklep w którym wszyscy kupują od lat doskonale znany, duży wybór butów letnich, zimowych, wyjściowych. Szeroki wybór niskie ceny. Oczywiście zapraszamy do naszego pawilonu po buty w Łańcucie (tzw potocznie Ruski rynek), lub do naszego sklepu www.butyzazula.pl

Artykuł Sklep z obuwiem w Łańcucie pochodzi z serwisu Wykopalisko.


Produkty Maleko dostępne w Polsce

Mode.M Modular Sklep to firma specjalizująca się w sprzedaży internetowej sprzętu muzycznego. Swoim klientom proponuje kilka tysięcy różnych produktów największych i najbardziej cenionych firm w branży. W swojej ofercie posiadają sprzęd firmy Malekko takie jak specjalistyczny pedał gitarowy czy syntezator modułowy. Maleko jest producentem sprzętu z USA gdzie cieszą się […]

Artykuł Produkty Maleko dostępne w Polsce pochodzi z serwisu Wykopalisko.


Specjalistyczny sprzęt muzyczny malekko doepfer

Mode.M Modular Sklep to firma specjalizująca się w sprzedaży internetowej sprzętu muzycznego. Swoim klientom proponuje kilka tysięcy różnych produktów największych i najbardziej cenionych firm w branży. Na stronie internetowej Mode.M Modular Sklep można znaleźć i zamówić: automaty perkusyjne, sprzęt studyjny, sprzęt gitarowy, sekwencery, kable czy syntezatory. Największy jednak wybór produktów […]

Artykuł Specjalistyczny sprzęt muzyczny malekko doepfer pochodzi z serwisu Wykopalisko.


Profesjonalny sklep i serwis kserokipiarek

Doświadczenie jakie zebraliśmy przez niemal 15 lat działalności pozwala nam szybko reagować i budować stabilne relacje z Klientami. Oddział w Rzeszowie obsługuje interesantów z województwa podkarpackiego, zapewniając bezzwłoczną odpowiedź serwisu kserokopiarek na zgłoszenia. Zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi serwisu i naprawy, – dysponujemy podzespołami i częściami oryginalnymi oraz sprawdzonymi zamiennikami, a nasi […]

Artykuł Profesjonalny sklep i serwis kserokipiarek pochodzi z serwisu Wykopalisko.


Meble żłobkowe i dla domów pomocy społecznej

Są takie miejsca, o które chcemy zadbać szczególnie, bo to w nich dużo czasu spędzają nasi najbliżsi – ci, których kochamy najbardziej. Nie mogą mieć odrapanych ścian ani zniszczonych mebli, muszą być zadbane, czyste i, przed wszystkim, bezpieczne. Żłobki, przedszkola i domy pomocy społecznej – bo o nich mowa, to […]

Artykuł Meble żłobkowe i dla domów pomocy społecznej pochodzi z serwisu Wykopalisko.


Chleb wiejski na liściu kapusty na zakwasie

Gdy myślisz o chlebie, to nie tylko go widzisz, ale i czujesz? Ja też! Zapach świeżego pieczywa, to woń, która daje człowiekowi wiele radości i przywodzi same pozytywne skojarzenia. Chleb bez drożdży, na zakwasie, chleb na liściu kapusty – to smaki często dziś poszukiwane, bo po pierwsze smaczne i zdrowe, […]

Artykuł Chleb wiejski na liściu kapusty na zakwasie pochodzi z serwisu Wykopalisko.


« Wstecz | Strona główna / Regulamin portalu

§ 1

Warunki ogólne

Poniższe postanowienia Regulaminu określają zasady korzystania z usług Portalu elancut.pl, a także prawa i obowiązki Użytkowników. Warunkiem korzystania z Usług portalu elancut.pl jest zapoznanie się i zaakceptowanie treści zawartych w niniejszym Regulaminie.

§ 2

Definicje pojęć użytych w regulaminie

 • Użytkownik – osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna i jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która akceptując niniejszy regulamin uzyskała dostęp do Usług. Wyrażenie zgody na przestrzeganie regulaminu poprzez korzystanie z Usługi przy użyciu Portalu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu bez konieczności zawierania odrębnej umowy.
 • Usługodawca – firma veeo - Marek Szpunar 37-100 Łańcut ul. Piłsudskiego 4
 • Wystawiający ogłoszenie – osoba wystawiająca ogłoszenia w celu ich promocji lub sprzedaży towaru lub usług w jakimkolwiek rodzaju.
 • Portal – portal ogłoszeniowy elancut.pl funkcjonujący pod adresem www.elancut.pl
 • Administrator – veeo
 • Usługa – wszelkie świadczenia portalu elancut.pl na rzecz osób i instytucji wykonywane w ramach niniejszej umowy.
 • Regulamin – jest to niniejszy regulamin, który stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( Dz. U. 2002 r., Nr 144, poz.1204) z późniejszymi zmianami. Regulamin jest dostępny na stronie www.elancut.pl, skąd może być pobrany i utrwalony na dysku twardym komputera Użytkownika.
 • Rejestracja założenie konta Użytkownika w serwisie elancut.pl
 • Ogłoszenie – sporządzone przez Użytkownika ogłoszenie dotyczące oferowanej przez niego usługi lub oferowanego przedmiotu, wraz z możliwością umieszczenia zdjęcia.
 • Cennik – ustalane przez elancut.pl opłaty, do uiszczania których zobowiązany jest Użytkownik z tytułu płatnych usług świadczonych przez elancut.pl.
 • Polityka Prywatności – dokument umieszczany na witrynie internetowej elancut.pl w celu poinformowania użytkowników o tym, jakie dane osobowe są o nich zbierane i jak będą wykorzystywane.
 • Umowa – umowa o świadczeniu elektronicznych usług ogłoszeniowych zawarta pomiędzy Użytkownikiem, a Portalem z chwilą akceptacji Regulaminu.
 • Konto – przestrzeń Portalu, gdzie Użytkownik może zamieszczać lub modyfikować swoje ogłoszenia oraz dane teleadresowe.
 • Konto Podstawowe – Konto w portalu elancut.pl przeznaczone dla Osób prywatnych.
 • Konto Agencyjne – Konto portalu elancut.pl przeznaczone dla Firm.
 • Firma – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej prowadząca działalność gospodarczą w rozumieniu ustawy o działalności gospodarczej oraz posiadająca numer identyfikacji podatnika (NIP).
 • Osoba prywatna – inna niż Firma.
 • Banner – box reklamowy publikowany na stronie elancut.pl.
 • Mały Banner – Banner publikowany w lewej lub prawej kolumnie strony internetowej Portalu (format: jpg, flash; rozmiar: 200x200)
 • Duży Banner – Banner publikowany na w górnej części Portalu ( format:jpg, gif, flash; rozmiar 960x100px)
 • Formularz Ogłoszeniowy – formularz umożliwiający umieszczenie ogłoszenia na łamach Portalu.

 § 3

Warunki korzystania z portalu

1.Przedmiotem ogłoszeń w Portalu mogą być towary i usługi, którymi obrót dopuszczają przepisy prawa polskiego oraz postanowienia niniejszego Regulaminu.

2. Przez korzystanie z portalu Użytkownik zobowiązuje się do:

 • przestrzegania porządku prawnego, w szczególności przepisów o ochronie danych osobowych i dobrach osobistych innych osób,

 • przestrzegania zasad niniejszego Regulaminu,

 • używania usług i narzędzi dostępnych w Portalu w sposób zgodny z ich przeznaczeniem,

 • poszanowania polskiego prawa oraz dóbr osobistych innych Użytkowników,

 • stosowania technik i urządzeń nie zakłócających pracy infrastruktury informatycznej Portalu,

 • nie podejmowania innych działań niezgodnych z przeznaczeniem Portalu.

§ 4

Rejestracja

 1. Rejestracja Firmy lub Osoby prywatnej korzystającej z usług Portalu dokonywana jest poprzez utworzenie Konta, po wypełnieniu odpowiednich danych w module rejestracja.

 2. Użytkownik ma obowiązek aktualizować dane określone w ww. punkcie niezwłocznie po każdej zmianie tych danych.

 3. Użytkownik w momencie rejestracji wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie informacji o swoich danych osobowych przez Portal. Wszelkie dane osobowe umieszczone przez Użytkownika będą przetwarzane zgodnie Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i prawem polskim.

 4. Użytkownik ma możliwość dostępu do Konta i zmiany swoich danych osobowych poprzez stronę internetową. Użytkownik może zażądać usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych. Portal może odmówić usunięcia danych osobowych w przypadkach uzasadnionych przepisami prawa.

 5. Zabrania się korzystania z kont innych Użytkowników oraz odstępowania swojego Konta innym osobom.

 6. Niedopuszczalne jest podawanie niepoprawnych danych osobowych i innych danych, np. dotyczących właściwości danego przedmiotu i usługi, które służą oszukaniu użytkowników portalu.

§ 5

Zasady korzystania z portalu

 1. elancut.pl świadczy usługi polegające na udostępnieniu Użytkownikom możliwości stałej emisji ogłoszeń dotyczących szeroko pojętej sprzedaży i świadczenia usług.

 2. Treść Ogłoszeń powinna zostać sporządzona poprzez wypełnienie Formularza ogłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Portalu elancut.pl, w szczególności poprzez podanie:

 • tematu ogłoszenia,

 • miasta/miejscowości,

 • województwa,

 • adresu e-mail.

 1. Niezamieszczenie przez Użytkownika w Ogłoszeniu danych w polach odznaczonych jako pola obowiązkowe uniemożliwia wystawienie Ogłoszenia przez Użytkownika.

 2. Emisja Ogłoszenia w Portalu elancut.pl jest bezpłatna.

 3. Każde Ogłoszenie może zostać wyróżnione za dodatkową opłatą określoną w Cenniku.

 4. Wyróżnienie Ogłoszenia polega na:

  • podświetleniu Ogłoszenia kolorem zielonym,

  • publikacji Ogłoszenia na stronie głównej elancut.pl przez określony w Cenniku okres,

  • umieszczeniu Ogłoszenia na początku listy Ogłoszeń w danej kategorii na stronie internetowej Portalu elancut.pl.

 5. Emisja Ogłoszenia wyróżnionego, o którym mowa w pkt 6 lit. a) i b) następuje automatycznie po uiszczeniu opłaty określonej w Cenniku.

 6. Emisja Ogłoszenia wyróżnionego „Gwarancja 1 pozycji” wymaga uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu sprawdzenia dostępności Usługi.

 7. Ogłoszenia emitowane w portalu elancut.pl nie mogą zawierać treści reklamowych innych serwisów, stron internetowych, organizacji czy firm.

 8. Ogłoszenia zawierające, manipulację słowami kluczowymi w ofercie oraz wstawianie oferty do niewłaściwej kategorii uznawane jest za naruszenie Regulaminu i skutkować będzie podjęciem stosownych działań, włącznie z blokadą ogłoszenia Użytkownika.

 9. Niedozwolone jest umieszczanie w treści jednego ogłoszenia danych dotyczących innej oferty sprzedaży.

 10. Publikacja Bannerów na stronie Portalu elancut.pl jest płatna.

 11. Publikacja Małego Bannera następuje automatycznie po: wypełnieniu przez Użytkownika, dostępnego na stronie Portalu formularza, uiszczeniu opłaty wskazanej w Cenniku.

 12. Publikacja Dużego Bannera na stronie głównej elancut.pl wymaga uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu zawarcia odrębnej umowy.

 13. Użytkownik jest odpowiedzialny za publikowane treści, a w szczególności potwierdza, że są one zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają praw portalu elancut.pl oraz osób trzecich. Portal elancut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści emitowane przez Użytkowników, a w szczególności ich prawdziwości, rzetelności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

 14. elancut.pl ma prawo do usunięcia zamieszczonego Ogłoszenia lub Bannera, jeżeli naruszają one w jakikolwiek sposób postanowienia Regulaminu, w szczególności gdy zawierają treści powszechnie uznane za obraźliwe, czy obelżywe, noszące znamiona czynów nieuczciwej konkurencji, naruszające prawa autorskie bądź dobre obyczaje, jak również inne treści zakazane przez prawo. W takim przypadku Użytkownikowi nie przysługuje zwrot opłaty za umieszczenie Ogłoszenia wyróżnionego lub publikację Bannera.

§ 6

Opłaty i płatności

 1. Usługi wskazane w Cenniku (załącznik nr 1) świadczone w ramach Portalu elancut.pl są płatne.

 2. Szczegółowy cennik danej Usługi określany jest podczas wyboru odpowiedniego pakietu z poziomu Portalu lub w indywidualnej umowie.

 3. Ceny towarów i usług są cenami brutto tj. zawierają podatek od towarów i usług VAT (w przypadkach, gdzie jest on obowiązujący).

 4. Płatności za Usługi w przypadku usług generowanych z poziomu Portalu uiszczane są z góry, za pośrednictwem strony www.platnosci.pl, zaś w przypadku zawarcia indywidualnej umowy – warunki płatności określone zostaną w odrębnej umowie.

 5. Cennik Usług generowanych z poziomu Portalu stanowi integralną część Regulaminu i jego zmiany wchodzą w życie na takich zasadach, jak zmiany Regulaminu. Zmiana cennika nie dotyczy Usług już zapłaconych (poprzez płatności.pl lub na podstawie Umowy).

 6. Do każdej kwoty wydanej na świadczenie usługi Usługodawca doliczy kwotę równą cenie wykonania przelewu, zgodnie z cennikiem serwisu www.płatności.pl.

 7. W przypadku płatności poprzez płatności.pl, Usługodawca wystawi i prześle rachunek do ostatniego dnia miesiąca, w którym nastąpiła płatność. Fakturowanie na podstawie umowy indywidualnej odbywa się na zasadach określonych w umowie na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

 8. Płatności dokonane za pośrednictwem płatności.pl nie będą zwracane, nawet w przypadku niewykorzystania puli zakupionych Usług.

§ 7

Reklamacje

 1. Reklamacje mogą być składane z tytułu: niedotrzymania z winy Usługodawcy określonego w regulaminie lub umowie terminu świadczenia usług na rzecz Użytkownika, lub niewykonania, nienależytego lub wadliwego wykonania Usługi objętej treścią zawartej umowy.

 2. Reklamacja musi być złożona w formie pisemnej zwykłej lub drogą mailową.

 3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Portalu lub Usługami, a także reklamacje Usługobiorca może zgłaszać na adres:ogloszenia@elancut.pl

 4. Reklamację można wnieść w terminie 30 dni licząc od dnia, w którym usługa miała być wykonana lub nie została wykonana. Reklamację złożoną po upływie terminu określonego w zdaniu pierwszym, pozostawia się bez rozpoznania, o czym Usługodawca niezwłocznie powiadamia Użytkownika.

 5. Reklamacja będzie rozpatrywana w terminie 21 dni od dnia jej otrzymania, licząc od dnia jej wniesienia. Za termin wniesienia reklamacji uznaje się datę doręczenia reklamacji Usługodawcy drogą mailową, lub datę doręczenia reklamacji za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

 6. Usługodawca podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Portalu i Usług, w takim zakresie jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie nieprawidłowości jakie zostały zgłoszone przez Użytkowników.

 7. W razie nieprawidłowości w funkcjonowaniu poszczególnych Usług, Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić o tym Usługodawcę kierując zawiadomienie do: ogloszenia@elancut.pl

§ 8

Zablokowanie konta lub usunięcie konta

 1. Administrator ma prawo zablokować, jak i usunąć Konto Użytkownika, którego działania są niezgodne z niniejszym Regulaminem, szkodliwe dla Portalu jego wizerunku oraz innych użytkowników, sprzeczne z zasadami moralnymi i dobrymi obyczajami.

 2. Usunięcie konta Użytkownika przez Administratora portalu elancut.pl jest jednoznaczne z rozwiązaniem Umowy ze skutkiem natychmiastowym.

 3. Użytkownik ma możliwość usunięcia Konta co jest jednoznaczne z rozwiązaniem Umowy ze skutkiem natychmiastowym.

 4. Usunięcie Konta oznacza jednoczesne usunięcie wszystkich ogłoszeń Użytkownika, Danych Osobowych oraz wszystkich zgromadzonych danych.

§ 9

Zmiany Regulaminu

 1. Regulamin, w tym Cennik może zostać zmieniony przez Usługodawcę. O zmianach i o terminach ich obowiązywania Usługodawca poinformuje na stronie internetowej oraz drogą elektroniczną.

 2. Zmiany Regulaminu i Cennika wchodzą w życie nie wcześniej, aniżeli w ciągu 14 dni licząc od daty ich udostępnienia na stronie internetowej oraz poinformowania drogą elektroniczną.

 3. Za akceptację zmian uważa się także zlecenie wykonania usługi (poprzez Formularz ogłoszeniowy) do wykonania w Portalu, choćby odbyło się bez logowania na Konto Użytkownika. Brak akceptacji zmiany jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy z elancut.pl.

 4. Regulamin jest dostępny pod adresem www.elancut.pl

 • Załącznik nr 1
    Ogłoszenie
  Mini
  Ogłoszenie
  Midi
  Ogłoszenie
  Maxi
  Publikacja 7 dni
  0 zł
  1zł
  1zł
  Publikacja 30 dni
  0 zł
  2zł
  2zł
  Publikacja 7 dni + Wyróżnienie kolorem
  3zł
  4zł
  4zł
  Publikacja 30 dni + Wyróżnienie kolorem
  8zł
  10zł
  10zł
  Publikacja 7 dni + Gwarancja pozycji na stronie głównej w sekcji polecane
  5zł
  6zł
  6zł
  Publikacja 30 dni + Gwarancja pozycji na stronie głównej w sekcji polecane
  10zł
  12zł
  12zł
    wybieram wybieram wybieram

   

dodaj darmowe ogłoszenie Powiadom o nowych ogłoszeniach

REKLAMA

Zareklamuj się w tym miejscu
Zrób to sam »