ogłoszenia Łańcut

OPERATOR KOPARKI/KOPARKO ŁADOWARKI

1,00

Kontakt z ogłoszeniodawcą

R E K L A M A:

Firma zajmująca się głównie budową obiektów pod zamówienia publiczne, aktualnie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

Stawka startowa: OD 18,00 zł netto/h + 30,00 zł netto delegacji

Dołącz do nas jeśli:
- Posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie na ww. sprzęt

Zadania:
- Praca przy przygotowaniu terenu pod budowę
- Praca na koparkach kołowych oraz gąsienicowych

Firma zapewnia:
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
- Stawki godzinowe zależne od doświadczenia
- Dieta 30,00 zł netto za każdy dzień w delegacji
- Pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
- Stałą pracę w zgranym zespole
- Przejazdy do miejsca pracy oraz zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny z Justyną 798 056 274.
Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KOPARKA” – oddzwonię!

KAZ: 13 47

Inne ogłoszenia tego użytkownika

Cena:

dodaj darmowe ogłoszenie Powiadom o nowych ogłoszeniach

Zareklamuj się w tym miejscu
Zrób to sam »