ogłoszenia Łańcut

Poszukiwany Specjalista ds. zakupów w branży tworzyw sztucznych

4000,00
Możliwość negocjacji ceny

Kontakt z ogłoszeniodawcą

R E K L A M A:

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

Specjalisty ds. zakupów - branża tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Zaczernie (okolice Rzeszowa) + wyjazdy do klientów na terenie Polski i Zagranicy (sporadycznie)

Opis stanowiska:

• Budowanie rynków dostawców zagranicznych oraz krajowych
• Przygotowywanie ofert oraz negocjacje zakupowe
• Optymalizacja kosztów zakupu
• Utrzymanie optymalnego stanu zapasów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów w branży tworzyw sztucznych (warunek konieczny)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

W zamian otrzymasz:

• Umowa o pracę lub B2B
• Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
• Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: od 4000 do 8000 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia)
• Premia zależna od wyników
• Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy
• Multisport
• Karnety do kina
• Ubezpieczenie grupowe
• Paczki dla dziecka
• Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
• Imprezy integracyjne
• Pikniki pracownicze
• Jubileuszowe prezenty

Poszukujemy osoby, która będzie zgłębiać tajniki działań zakupowych, przygotowywać oferty oraz brać udział w negocjacjach zakupowych, a przede wszystkim podchodzić do codziennej pracy z pasją i zaangażowaniem :)

Inne ogłoszenia tego użytkownika

Cena:

dodaj darmowe ogłoszenie Powiadom o nowych ogłoszeniach

Zareklamuj się w tym miejscu
Zrób to sam »